0
0
25
Concordia-FCSB Live Online

Concordia Chiajna și FCSB se întâlnesc luni, 18 februarie 2019, în etapa 24 a Ligii 1 și vor fi live pe Telekom Sport 1, Digi Sport 1, Look TV. Partida se va desfășura pe Stadionul Concordia din orașul Chiajna, cu începere de la ora 20:00.

În etapa trecută, trupa lui Falub a pierdut în minutele de prelungire partida cu Dunărea Călărași (1-2), în timp ce FCSB  a bifat prima victorie din mandatul lui Mihai Teja, scor 3-0 cu FC Hermannstadt. FCSB este la 1 punct în spatele liderului şi campioanei en-titre, CFR Cluj.

ECHIPE PROBABILE

Chiajna: Caparco – Meira, Marc, Albu, Fota – Ropotan, Gorobsov – Grădinaru, Guessan, Bawab – Alexe. Antrenor: Adrian Falub

FCSB: Bălgrădean – Benzar, Bălașa, Planici, Momcilovici – Pintilii, Fl. Matei – Man, Fl. Tănase, Fl. Coman – Gnohere. Antrenor: Mihai Teja

Meciul CONCORDIA CHIAJNA – FCSB poate fi urmărit live online stream AICI, AICI sau AICI.