Home Sport REAL MADRID-BAYERN MUNCHEN LIVE CHAMPIONS LEAGUE 2017 (online stream)

0
0
11
Real Madrid-Bayern Munchen Live Online

REAL MADRID-BAYERN MUNCHEN LIVE CHAMPIONS LEAGUE 2017. Vezi ONLINE STREAM partida din 18 Aprilie 2017

Real Madrid și Bayern Munchen vor fi live marți, 18 aprilie, în manșa retur a sferturilor de finală din Champions League. Partida de desfășoară pe Stadionul „Santiago Bernabéu” din Madrid și va fi transmisă în direct pe Pro TV și Dolce Sport 1, de la ora 21.45.

Echipe probabile

Real Madrid: Navas – Carvajal, Nacho, Ramos, Marcelo – Modric, Casemiro, Kroos – Vasquez, Benzema, Ronaldo. Antrenor: Zinedine Zidane.

Bayern Munchen: Neuer – Lahm, Kimmich, Boateng, Alaba – Alonso, Vidal – Robben, Alcantara, Ribery – Lewandowski. Antrenor: Carlo Ancelotti.

În manșa tur, Real Madrid a învins Bayern-ul pe Allianz Arena cu 2-1. Golurile au fost înscrise de Ronaldo în min. 47 și 77, respectiv Vidal în min.25.

„Rezultatul din manșa tur nu ne garantează nimic, trebuie să facem încă un meci mare. Jucăm cu Bayern, nu ne așeaptă o partidă ușoară, știm acest lucru” , a spus Zinedine Zidane.

„Trebuie să facem un meci perfect pentru a câștiga aici. În prima manșă am făcut multe greșeli, în special în repriza a doua, pe care trebuie să le evităm de această dată. Trebuie să jucăm intens, să fim agresivi, să încercăm să atacam, să încercăm să câștigăm” , a declarat Carlo Ancelotti.

Meciul Real Madrid-Bayern Munchen poate fi urmărit live online stream AICI, AICI sau AICI.

Load More Related Articles
Load More In Sport

Spune-ți părerea

Check Also

SPORTING-FCSB LIVE PLAY-OFF CHAMPIONS LEAGUE (online stream)

SPORTING-FCSB LIVE PLAY-OFF CHAMPIONS LEAGUE. Vezi ONLINE STREAM partida din 15 august 201…