0
5
Rezumat Video Simona Halep - Serena williams, 16 martie 2016

Rezumat video Simona Halep – Serena Williams din 16 martie 2016, scor 6-4, 6-3

Miercuri, 16 martie 2016, a avut loc meciul de tenis Simona Halep – Serena Williams, în sferturile de finală ale turneului WTA de la Indian Wells (California). Partida s-a încheiat cu scorul 6-4, 6-3 în favoarea numărului 1 mondial, Serena Williams.

Serena s-a impus după doar 69 de minute, dominând-o fizic pe deținătoarea trofeului de anul trecut, Simona Halep, acum numărul 5 mondial.

Cei care nu au văzut miercuri seara meciul Simona Halep – Serena Williams, au un rezumat video complet mai jos.

Load More Related Articles
    Load More In Sport

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.

Check Also

Subiecte și Barem Simulare Bac 2019 la Limba Română Clasa a XII-a

Subiecte Simulare Bac 2019 Limba Română pentru clasa a XII-a profil uman. Ce a picat la si…